60 000 USDT for the 5th Anniversary

Set the Level of Celebration with Large-Scale Rewards
Choose a Promotion and Get a Present for WhiteBIT's 5th Birthday

Get Rewards
60 000 USDT for the 5th Anniversary

Turud

Name
Price
Change(24h)
Min(24h)
Max(24h)
Volume(24h), USDT
BTC
USDT
BTC/USDT
43,362.66 -1.23% 42,850.9744,043.92763,933,100.48
WBT
USDT
WBT/USDT
5.661 +0.12% 5.6245.693,465,842.58
ETH
USDT
ETH/USDT
2,373.94 +5.55% 2,221.632,386.45494,126,212.52
ADA
USDT
ADA/USDT
0.462872 +4.16% 0.4307830.46504220,262,636.18
BTC
BTC-PERP
43,402.6 -1.16% 42,827.344,081.31,083,894,097.61
Kõik turud

Deposit USD Ja teised Riiklikud vääringud Mugavalt

Virtuaalvääringu kauplemise platvorm WhiteBIT pakub sujuvat kogemust konto täiendamiseks oma riigi vääringuga või virtuaalvääringute hankimiseks koheselt vahetuse funktsiooni kaudu.

WhiteBITi eelised

Meie peamine prioriteet on meie kasutajate rahaliste vahendite kindel kaitse. Me täiendame seda tõhusate vahenditega kõige mugavamaks kauplemistegevuseks. Liitu meiega, et avastada selle eelised.

Soodsad tingimused marginaaliga kauplemiseks

Kauple virtuaalvääringuga kuni 10-kordse finantsvõimendusega, kusjuures tasud on vähendatud 0.0585%-ni

Trading page on mobile phone Diagonal right top arrow
Madalaim Kauplemistasud

Standard trading fee. Please note that the trading fee can vary for some pairs, but it never exceeds 0,1%

Mugav passiivne sissetulek

Kuni 18.64% aastasest sissetulekust varade hoidmise eest virtuaalvääringu laenude plaanides

Kuidas alustada?

Virtuaalvääringu kaubandus on põnev, kui olete koos WhiteBITi virtuaalvääringu kauplemisplatvormiga. Tehke mõned sammud, et alustada ja kontrollida seda ise.

  • Samm 1

    Registreeru Sisestage oma e-posti aadress, looge parool ja kinnitage oma e-posti aadress. Saadame teile üksikasjad teie poolt märgitud aadressile.

  • Samm 2

    Isikusamasuse tõendamine Te peaksite läbima KYCi (tunne oma klienti), et nautida kõiki eeliseid.

  • Samm 3

    Täitke saldo ja alustage kauplemist! Kasutage oma Web3 virtuaalvääringu rahakotti, krediitkaarti või muud makseviisi, et teha esimene sissemakse meie börsil edasiseks kauplemiseks.

Alustage WhiteBITiga

Teie virtuaalvääringu teekond algab WhiteBITiga, seega haarake härjal sarvist! Registreeru ja saa kohe ligipääs kõigile tõhusate kauplemisvõimaluste funktsioonidele. Seame üheskoos taseme!

Registreeru

Alati käepärast

Virtuaalvääringutega kauplemisel on oluline välkkiirelt reageerida turu muutustele. Kogusime kõik WhiteBITi virtuaalvääringu vahetuse funktsioonid mobiilirakendusse. Kauple tõhusalt lihtsa kasutajaliidesega!

App Store Play Market Download APK

WhiteBIT kogukond

WhiteBITi taga on suurepärane meeskond ja me armastame oma kasutajatega suhelda! Meil on suured kogukonnad, kus saate vestelda teiste entusiastidega, lugeda uudiseid virtuaalvääringute maailmast ja saada esimesena teada WhiteBITi uuendustest.

KKK

Kuidas osta virtuaalvääringut WhiteBITis?

Esimene samm on registreeruda meie veebisaidi või mobiilirakenduse kaudu. Kui olete selle teinud, on oluline kontrollida oma identiteeti KYC-protsessi kaudu. See kõlab vaevarikkalt, kuid see on teie ja teiste platvormi kasutajate turvalisuse seisukohalt ülioluline. Lisaks on teil pärast kinnitamist juurdepääs kõigile WhiteBITi pakutavatele võimalustele!\n\nKui kõik on loodud, on järgmine samm riikliku vääringu sissemakse oma kontole, kasutades ühte paljudest platvormil saadaval olevatest maksesüsteemidest. Võite isegi kasutada oma Web3 rahakotti, kui see on rohkem teie stiil! Pärast sissemakse tegemist olete valmis ostma virtuaalvääringuid. Võite teha tellimuse või kasutada WhiteBITi vääringuvahetust, et oma ostu sooritada.\n\nKokkuvõttes on protsess üsna lihtne ja WhiteBIT pakub mitmeid võimalusi, et muuta see võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Nii et kui soovite virtuaalvääringutesse siseneda, siis miks mitte proovida WhiteBITi?

Kas ma saan osta virtuaalvääringut krediitkaardiga?

Jah! Kui registreerute WhiteBITis, saate mitme vääringuga rahakoti, mida saate hõlpsasti täiendada oma krediitkaardiga või muude olemasolevate maksevõimaluste abil. See muudab platvormil virtuaalvääringu ostmise ja kauplemisega alustamise lihtsaks. Miks siis oodata? Kasutage võimalust osta virtuaalvääringuid ja uurige põnevaid võimalusi.

Milliseid virtuaalvääringuid saab WhiteBITi virtuaalvääringu vahetusel osta?

Oletame, et soovite mitmekesistada oma virtuaalvääringu portfelli või uurida uusi investeerimisvõimalusi. Sellisel juhul pakub vahetus erinevaid populaarseid münte nagu Bitcoin, Ethereum ja tokenid, sealhulgas natiivne WhiteBIT Coin (WBT). Üle 350+ kauplemispaari, mille hulgast valida, WhiteBITis on tõesti igaühele midagi.

Miks on parem kaubelda virtuaalvääringutega WhiteBITis?

On palju põhjusi, miks valida WhiteBIT kui oma virtuaalvääringutega kauplemise platvormiks. WhiteBITis võtame oma klientide rahaliste vahendite ja isikuandmete turvalisust väga tõsiselt. Seepärast hoiame 96% digitaalsetest varadest külmades rahakottides ja kasutame veebirakenduse tulemüüri (WAF), et tuvastada ja blokeerida häkkerite rünnakuid, tagades, et WhiteBITis olevad vahendid on alati turvalised.\n\nPlatvormi turvalisuse tagamiseks on meid auditeerinud juhtiv küberturvalisuse teenusepakkuja Hacken.io, kes on spetsialiseerunud plokiahela tehnoloogiatele. Need CER.live 2022. aasta auditid ja sertifikaadid kinnitavad, et WhiteBIT vastab kõrgeimatele turvanõuetele ja on AAA-reitinguga üks kõige usaldusväärsemaid börse.

Milliseid tooteid WhiteBIT Ecosystem sisaldab?

Pakume Spot kauplemist, Marginaaliga kauplemist, Futuuridega kauplemist*, WhiteBIT Token, WhiteBIT Earn ja Crypto Borrow. Meie toodete ökosüsteem kasvab ja laieneb pidevalt, seega jääge kurssi.\n\n*Reguleerivate nõuete täitmiseks pakuvad meie platvormil reguleeritud tegevustega seotud teenuseid kolmandatest osapooltest partnerid, kellel on õigus teostada asjakohaseid tegevusi. Samuti võib selliste toodete kasutamine olla piiratud teatud riikide ja piirkondadega - palun tutvuge üksikasjadega meie kasutajakokkuleppes.