Seviyeyi Siz Belirleyin

Hesabınızı oluşturun ve finansın geleceğine adımınızı bizimle atın

Katılın
Seviyeyi Siz Belirleyin

Kripto Para Borsası WhiteBIT'te Kripto Al Sat

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
BTC
USDT
BTC/USDT
58,119.15+1.42%56,776.3358,519.47680.22MAl-Sat
WBT
USDT
WBT/USDT
9.547+0.31%9.5149.5481.66MAl-Sat
ETH
USDT
ETH/USDT
3,134.33+1.32%3,046.633,157.79342.47MAl-Sat
ADA
USDT
ADA/USDT
0.417073+4.28%0.3953510.41954922.11MAl-Sat
BTC
BTC-PERP
58,093.9+1.43%56,741.158,499.9610.22MAl-Sat
Tüm Piyasalar

USD Mevduatınızve diğer İtibari Para Birimi Mevduatınız Hemen Yatsın

WhiteBIT kripto alım satım platformu, hesabınıza itibari para birimleriyle sorunsuz bir şekilde para aktarmanızı veya Dönüştür özelliği ile anında kripto alabilmeyi sunar.

WhiteBIT Avantajları

Kullanıcılarımızın fonlarının istikrarlı koruması en büyük önceliğimiz. Bunu da rahat alım satım sağlayan verimli araçlarımızla destekliyoruz. Bize katılın, avantajları keşfedin.

Marj alım satımı için elverişli koşullar

%0.0585'e kadar azaltılmış işlem ücretleriyle 10x'e kadar kaldıraçla kripto para alım satımı yapın

Marj alım satımı için elverişli koşullarDiagonal right top arrow

Standart işlem ücreti. İşlem ücreti bazı eşler için değişiklik gösterebilir ancak %0.1'i asla aşmaz

Rahatlıkla Pasif Gelir
Rahatlıkla Pasif Gelir

Varlıklarınızı Crypto Lending planlarında tutarak yılda 18.64'e kadar gelir

Nasıl başlarım?

WhiteBIT kripto alım satım platformundaysan kripto alım satımı çok heyecanlı oluyor. Birkaç adımla siz de başlayın ve kendiniz görün.

  • Adım 1

    Kaydol E-postanı gir, şifre oluştur ve e-postanı onayla. Girdiğin adrese detayları yollayacağız.

  • Adım 2

    Kimliğini doğrula Tüm avantajlardan yararlanabilmek için KYC'yi geçmen gerekmektedir.

  • Adım 3

    Para yatır ve ticarete başla! Alım satıma girişmek için borsamızda ilk mevduatınızı Web3 kripto cüzdanı, kredi kartı veya başka bir ödeme yöntemiyle gerçekleştirin.

WhiteBIT ile başla

Kripto yolculuğun WhiteBIT ile başlıyor, hadi boğayı boynuzundan yakala! Kaydol ve verimli alım satım için gereken tüm özelliklere hemen eriş. Seviyeyi beraber belirleyelim!

Kaydol

Her zaman elinizin altında

Kripto para ticareti yaparken piyasadaki değişikliklere yıldırım hızında cevap vermek çok önemlidir. WhiteBIT kripto borsasının tüm işlevselliğini mobil uygulamada topladık. Basit bir arayüzle etkili alım satım yap!

App StorePlay MarketDownload APK

WhiteBIT Topluluğu

WhiteBIT'in arkasındaki harika takım olarak kullanıcılarımızla iletişime geçmeye bayılıyoruz! Diğer kripto tutkunlarına ulaşabileceğiniz, kripto dünyasından haberler okuyabileceğiniz ve WhiteBIT güncellemelerini ilk alabileceğiniz geniş kapsamlı topluluklarımıza siz de katılın!

S.S.S.

WhiteBIT'te nasıl kripto alınır?

Öncelikle web sitemiz veya mobil uygulamamız ile kayıt olmanız gerekiyor. Bu işi hallettikten sonra ise KYC sürecini tamamlayarak kimliğinizi doğrulamanız mühimdir. Kulağa biraz uğraştırıcı geliyor olsa bile sizin ve platformdaki diğer kullanıcıların güvenliği için çok önemli. Zaten bir kez doğrulamayı geçtikten sonra WhiteBIT'in sunduğu tüm harika fırsatlara erişiminiz olacak! Her şeyi ayarladıktan sonra bir sonraki adım platformdaki mevcut ödeme sistemlerinden birini seçerek hesabınıza itibari para aktarmaktır. Eğer tarzınız oysa Web3 cüzdanı bile kullanabilirsiniz! Yatırma işleminizden sonra ise kripto para almaya hazır olacaksınız. Satın alımınızı gerçekleştirmek için bir emir verebilir veya WhiteBIT'in para birimi dönüştürücüsünü kullanabilirsiniz. Kısacası, WhiteBIT mümkün olduğunca fazla seçenek sağlarken süreci mümkün olduğunca kolay ve rahat yapmaya çalışır. O yüzden kripto paraya girmek istiyorsanız, neden WhiteBIT'le girmeyesiniz ki?

Kredi kartımla kripto alabilir miyim?

Evet! WhiteBIT'e kaydolurken kredi kartı veya diğer ödeme yöntemleriyle rahatça doldurabileceğiniz bir cüzdan elde edeceksiniz. Platformda kripto alıp satmayı kolaylaştırıyor, o hâlde neden bekleyesiniz ki? Bu fırsatı değerlendirerek kripto alın ve heyecan verici fırsatları keşfedin.

WhiteBIT kripto borsasında hangi kripto para birimleri mevcut?

Kripto portföyünüzü çeşitlendirmek veya yeni yatırım fırsatlarını keşfetmek istediğinizi varsayalım. Öyleyse borsamız; Bitcoin, Ethereum, farklı tokenler, yerel WhiteBIT Coin (WBT) gibi popüler kriptoları sunmaktadır. Aralarından seçebileceğiniz 350'den fazla işlem çiftiyle, gerçekten herkes için WhiteBIT'te bir şey var.

Kripto ticaretini WhiteBIT'te yapmanın neresi daha iyi?

WhiteBIT'i kripto ticareti amacıyla seçmeniz için birçok neden var. Biz WhiteBIT'te müşterilerimizin fonlarını ve kişisel verilerini çok ciddiye alıyoruz. Bu yüzden dijital varlıklarımızın %96'sını soğuk cüzdanlarda saklıyor, hacker saldırılarını belirlemek ve engellemek için de Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) kullanarak WhiteBIT'teki fonların her zaman güvende olduğuna emin oluyoruz. Platformumuzu daha da güvene almak için blok zinciri teknolojilerinde uzmanlaşan ve önde gelen siber güvenlik sağlayıcısı Hacken.io tarafından denetime girdik. CER.live tarafından 2022 yılında gerçekleştirilen bu denetim ve sertifikasyonlar WhiteBIT'in AAA derecesinde en yüksek güvenlik seviyesine ulaşan borsalardan biri olduğunu doğrulamaktadır.

WhiteBIT Ekosistemi hangi ürünleri kapsamaktadır?

Spot alım satımı, Marj işlemleri, Vadeli işlemler, WhiteBIT Coin, WhiteBIT Earn ve Crypto Borrow gibi ürünler sunuyoruz. Ekosistemimiz sürekli büyüyor ve genişliyor, o yüzden takipte kalın. *mevzuat gereksinimlerini karşılamak adına, ilgili etkinlikleri gerçekleştirmeye kabiliyeti olan üçüncü taraf ortaklarımız, platformumuzda denetim altındaki etkinliklere ilişkin hizmetler sunarlar. Ayrıca, bu tür ürünlerin kullanımı belirli ülke ve bölgelerle sınırlı olabilir – lütfen detaylar için Kullanıcı Sözleşmemizi inceleyin.