You Set the Level

WhiteBIT – одна з найбільших криптовалютних бірж у Європі. Ми пропонуємо різні продукти та інструменти як для досвідчених трейдерів, так і для новачків. Зареєструйтеся та беріть участь у цій подорожі разом із нами!

Приєднатися WhiteBIT
You Set the Level

Купити криптовалюту на біржі WhiteBIT

Найменування
Ціна
Зміна(24г)
Мін.(24г)
Макс.(24г)
Обсяг(24г), USDT
BTC
USDT
BTC/USDT
26,867.24 -1.08% 26,695.7427,242.99139,831,636.63 Торгувати
WBT
USDT
WBT/USDT
5.192 -0.13% 5.165.2124,178,265.89 Торгувати
ETH
USDT
ETH/USDT
1,667.07 +0.31% 1,643.571,687.9368,405,372.62 Торгувати
ADA
USDT
ADA/USDT
0.2521 +0.92% 0.2470980.25592,707,583.24 Торгувати
BTC
BTC-PERP
26,846.7 -1.08% 26,648.627,232.1452,505,192.33 Торгувати
Усі ринки

Поповнюйте баланс в державних валютах або обмінюйте їх на криптовалюти

WhiteBIT пропонує швидке та просте поповнення балансу в державній валюті або обмін цифрових активів за допомогою функції «Обмін»

Поповнення

Обмін

Переваги WhiteBIT

Надійний захист — це наш пріоритет. Ми доповнюємо його ефективними інструментами та продуктами для максимально зручної торгівлі. Приєднуйтесь, щоб відкрити для себе всі переваги.

Вигідні умови для маржинальної торгівлі

Торгуйте криптовалютою з плечем до 10x та комісією 0.0585%

Найнижчі торгові комісії

Стандартна торгова комісія. Зверніть увагу, що для деяких пар торгова комісія може відрізнятися, але не перевищувати 0,1%

Пасивний дохід

До 18.64% річних від зберігання активів у Криптодепозиті

Як почати?

Торгівля криптовалютою – це цікаво, якщо ви працюєте з WhiteBIT. Зробіть кілька кроків й переконайтесь у цьому самі.

  • Крок 1

    Зареєструйтесь Введіть адресу електронної пошти, придумайте пароль та підтвердьте адресу. Ми надішлемо вам подробиці на вказану адресу.

  • Крок 2

    Підтвердіть особу Ви маєте пройти процедуру KYC, щоб скористатися всіма перевагами платформи.

  • Крок 3

    Поповніть баланс та починайте торгівлю Використовуйте свій криптогаманець Web3, кредитну картку або виберіть інший спосіб поповнення біржового рахунку, щоб почати торгувати криптовалютою.

Почніть з WhiteBIT

Ваша подорож починається з WhiteBIT, тож беріть бика за роги! Зареєструйтеся та отримайте доступ до всіх можливостей для ефективної торгівлі. Нумо задавати рівень разом!

Зареєструватись

Завжди під рукою

Ми зібрали необхідні для вас інструменти у безпечному застосунку зі зрозумілим інтерфейсом

App Store Play Market Download APK

Спільнота WhiteBIT

За WhiteBIT стоїть чудова команда, і ми обожнюємо спілкуватися з нашими користувачами! Ми маємо велику спільноту, де ви можете спілкуватися з іншими ентузіастами, читати новини індустрії та першими дізнаватися про оновлення WhiteBIT. Для додаткової впевненості ви можете легко перевірити наші платформи на сторінці перевірки каналів комунікації WhiteBIT.

FAQ

Як купити криптовалюту на WhiteBIT?

Спочатку потрібно зареєструватися на WhiteBIT через наш сайт або мобільний застосунок. Після того, як ви це зробите, необхідно підтвердити свою особу (KYC). Звучить складно, але це дуже важливо для безпеки усіх користувачів платформи. Крім того, після перевірки ви отримаєте доступ до всіх можливостей біржі WhiteBIT. Після завершення налаштування облікового запису поповніть баланс за допомогою однієї з доступних на платформі платіжних систем. Ви навіть можете використовувати свій гаманець Web3, якщо вам так зручніше! Після внесення коштів можна купити криптовалюту. Для цього необхідно перейти в розділ «Торгівля», вибрати «Швидкий обмін», а потім необхідну пару. Використовуй пошуковий рядок, щоб знайти потрібний актив швидше. Загалом, процес доволі простий. Крім того, ми пропонуємо безліч варіантів, щоб зробити його максимально зручним. Отже, якщо ви хочете почати торгувати на крипторинку, чому б не спробувати WhiteBIT?

Чи можу я купити криптовалюту за допомогою кредитної картки?

Так. Коли ви зареєструєтесь у WhiteBIT, ви отримаєте мультивалютний гаманець, який можна легко поповнити за допомогою кредитної картки.

Які типи криптовалют доступні для покупки на криптобіржі WhiteBIT?

На біржі представлені різні популярні активи, такі як Bitcoin, Ethereum та інші, зокрема, WhiteBIT Coin (WBT). Маючи в розпорядженні понад 350 торгових пар, на WhiteBIT кожен знайде щось для себе.

Чому найкраще торгувати криптовалютами на WhiteBIT?

Є багато причин для того, аби обрати WhiteBIT своєю платформою для торгівлі криптовалютами. Ми дуже серйозно ставимося до безпеки засобів та особистих даних наших клієнтів. Тому зберігаємо 96% цифрових активів на холодних гаманцях і використовуємо Web Application Firewall (WAF) для виявлення та блокування атак хакерів. Це забезпечує безпеку коштів на WhiteBIT. Щоб ще краще забезпечувати безпеку нашої платформи, ми пройшли аудит у провідного постачальника послуг з кібербезпеки Hacken.io , який спеціалізується на блокчейн-технологіях. Аудити та сертифікати від CER.live у 2022 році підтверджують, що криптовалютна біржа WhiteBIT відповідає найвищим вимогам безпеки та є однією з найнадійніших бірж із рейтингом AAA.

Які продукти містить екосистема WhiteBIT?

Ми пропонуємо спотову, маржинальну та ф’ючерсну* торгівлі, WhiteBIT Coin, WhiteBIT Earn (Криптодепозит) та Криптопозика. Екосистема наших продуктів постійно зростає і розширюється, тому слідкуйте за оновленнями. *Для дотримання нормативних вимог сторонні партнери, які мають право на здійснення відповідної діяльності, надають послуги, пов’язані з регульованою діяльністю на нашій платформі. Крім того, використання таких продуктів може бути обмежено певними країнами та регіонами – подробиці див. у нашій угоді користувача.